Informujemy, że w związku z ogłoszonym przez Dyrekcję SPSK Nr 4 w Lublinie konkursem na nowe logo szpitala, do SPSK Nr 4 w Lublinie wpłynęło 128 prac od 104 Autorów.

2 kwietnia 2024 r. odbyło się posiedzenie Komisji Konkursowej powołanej w celu wyboru zwycięskiego projektu logo dla Uniwersyteckiego Szpitala Klinicznego Nr 4 w Lublinie.

Z przykrością informujemy, że żadne z nadesłanych zgłoszeń nie spełniło oczekiwań Komisji. Zgodnie z zapisami ujętymi w Regulaminie Konkursu na projekt logo dla Uniwersyteckiego Szpitala Klinicznego Nr 4 w Lublinie Komisja Konkursowa podjęła decyzję o zakończenie konkursu bez wyboru Zwycięzcy.

Ogromnie dziękujemy za wszystkie nadesłane projekty, liczymy na Państwa udział w przyszłych inicjatywach organizowanych przez Szpital.

Regulamin konkursu znajduje się w "Aktualnościach" na stronie internetowej SPSK Nr 4 w Lublinie (link do strony)